Обладнання

Nikon D90

У нашому розпорядженні фотоапарат Nikon D90, який у поєднанні з широким набором удосконалених функцій дає змогу отримувати чудові знімки. КМОП-матриця формату DX з роздільною здатністю 12,3 ефективних мегапікселів та система обробки зображення EXPEED забезпечують неперевершену якість зображень у широкому діапазоні чутливості ISO. Режим Live View дозволяє створювати композицію та керувати зйомкою за допомогою 3-дюймового РК-монітора, а вдосконалена система розпізнавання сюжетів та висока швидкість автофокусу дозволяють створювати дивовижно чіткі знімки.

Nikon Speedlight SB-600

Фотоапарат комплектується спалахом Nikon Speedlight SB-600 і є напарником для цифрової дзеркальної фотокамери Nikon, SB-600 забезпечує розширення творчих можливостей при зйомці зі спалахом з зум-об'єктивами, при виносі спалаху в бік від фотокамери або при використанні відразу кількох вед.

Sony HDR-FX1000E

Ми використовуємо лише професійне обладнання у нашій роботі, а саме відеокамеру Sony HDR-FX1000E.
Це найкраща у своєму класі відеокамера професійного рівня з розширеними функціями: запис відео Full HD на касету, матриця 3ClearVid CMOS, оптичний зум 20x.

Flycam 3000 Pro

Також ми використовуємо стабілізатор Flycam 3000 Pro із рукою. З таким помічником можна бігати, стрибати, кружляти камеру, при цьому отримуючи абсолютно приголомшливий ефект - зйомка буде гладкою і витонченою, як при використанні дорогого професійного відео обладнання.